Anonim007

Jaký sport se ke mě hodí?

Jaký sport se ke mě hodí? Jsem vytrvalá, sportuji s rodičemi, ale nikdy jsem nebyla v odíle. V 8 jsem ujela na kole 80 km. Dělám horolezectví. Ve škole mi jde 600m běh. Mojí zimní láskou je lyžování. Nikdy jsem nebyla na nějaké soutěži. Má to cenu začít se sportem, když je mi 14 let?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ten co ti jde a nejvíc tě baví!

Další odpovědi
Drap

Proč ne ? Se sportem můžeš začít v každém věku. Dělej ten sport, který tě baví

nudleater

Zacni chodit do krouzku, nejlepe co te bavi. Nemusis se namahat za nejakym sportem.