panxnotdead

Jaký sport je fyzicky nejnáročnější?

Nejlepší odpověď
Drap

To přece nejde takto určit.

Další odpovědi
bolak

tady máš seznam > http://fanda.no­va.cz/clanek/spor­t/podivejte-se-ktere-sporty-jsou-nejnarocnejsi.html ale psal to fanda, tak nevím co je na tom pravdy

Michal Kole: nojo, to jste ale vy neplavci, my co umíme chodíme do bazénu pro dospělý a tam je hloubka větší jak třicet čísel a šipky už jsou tam úplně vo něčem jiným..

Ar

Každý sport je náročný pokud se děl poctivě. Jsou lidé, pro které je to náročné dokonce i psychicky, třeby při pomyšlení, že by do vody měli jen strčit palec u nohy.

zjentek

nehoda,tragédi­e,havárie a tedy ten výkon bezprostředně po tom. Vynoření? Může být..

Michal Kole

Plavání.

Jdi do bazénu skoč šipku a uvidíš jak je těžké se vyhrabt z podvody ze dna na hladinu a udržet se.

TEREZA.B

Šachy.

nimbus4

Jedním z nejnáročnějších je – samozřejmě nelze ověřit – i jezdectví na koni. Myšleno závodní… Někde jsem to četl. Box a ostatní silové sporty dramaticky v propadu právě za jezdectvím.