Epson

Jaky si mam koupit pocitac ?

Ahoj chci se poradit,jaky si mam koupit pocitac abych tam rozchodil GTA 4 nebo mafii2 ? :))Kdyz tak posilejte i odkazy.Chci si koupit nejaky takovy pocitac ktery by mi utahnul alespon tu GTA 4,nikdy sem ji nehral tda a chci.
Pocitac kdyby mohl bejt tak do tech 15 000 kč.

Nejlepší odpověď
anonym

na této stránce máš popsány 3 optimální hráčské sestavy s cenou kolem 15 tisís

DOPORUčENé PC SESTAVY

pro hráče, 15 000,– Kč

za měsíc červenec 2010

> http://pctunin­g.tyden.cz/har­dware/pc-sestavy/18210-doporucene-sestavy-a-monitory-cervenec-2010?start=3

pod každou tabulkou je „ODKAZ NA KOSIK“ kde uvidis aktualni cenu vsech komponent, ta bude asi o par tisic nizsi protoze v tom neni zapocitany operacni system a platba za sestavení, pokud to zvladnes sam tak 2 – 3000,– muzes skutecne usetrit.

doporučené systavy platí pro měsíc červenec 2010 (ceny a produkty se totiž rychle vyvýjí, takže je to každou chvíli jinak)

… tento průvodce sestavami vydává PC TUNING pravidelně každý měsíc. Když se jim budeš řídit tak nakoupíš skoro vždy ideální výkon za danou cenu. V tomto průvodci sestavami ti poradí docela určitě lépe než v kterémkoliv obchodě, sestavy navržené obchodníky bych tedy zcela ignoroval a nechal si to sestavit podle uvedených komponent v průvodci …

-- stačí vybranou tabulku vytisknout a v libovolném obchodě ti ho za pír šupů (500kč navíc) sestaví. Výhodou je že budeš mít záruku na KAZDOU komponentu zvlášť takže kvůli reklamaci nebudeš muset odvážet celý počítač a také ti záruka nepadne když počátač otevřeš.

//

záleží odkud si ale nechal bych si to sestavit buď v alza.cz nebo tsbohemia.cz , u menších dodavatelů než jsou tyto velkosklady obvykle hrozí, že se sestava o pár tisíc prodraží kvůli méně výhodným cenám komponent s „horskou přirážkou“ 🙂
Doplňuji:
určitě bych ignoroval tu poslední intel sestavu, ta je tam do počtu aby nebyl autor průvodce nařčen z toho že ignoruje Intel 🙂 … pravdou je že intel je prostě nevýhodný a v této kategorii nemá smysl o něm uvažovat.