Kelt

Jaký přístoj na přehrávání mi doporučíte z hlediska ceny?

Mám na samostatném disku stovky filmů, písniček a klipů. Bohužel se mi pokazil počítač, nejde zvuk, ale obraz ano. Který přístroj mi doporučíte, měl by mít výstup na USB, na sluchátka, obrazovku a možnost vložit různé přehrávače a případně i připojení k síti. O notobooku uvažuji až za několik let. Děkuji.

Odpovědi
Hans51

Napadá mne tablet, ale protože jsem přesně nepochopil „možnost vložit různé přehrávače“, nevím, zda splní vše požadované.