Jaký nosič na bicykly, střešní a nebo na tažné zařízení?

Jelikož řeším koupi jiného, novějšího vozu, tak jeden z parametrů je, abych mohl vozit dva bicykly. Teď mám F.Focus combi a jelikož jsme dva, tak mám sklopené sedačky a dva bicykly se vejdou tak jak jsou komplet + stan, bagáž a rezervní kolo, protože jezdím na LPG (toroidní nádrž). Už se mi nechce do combi a raději bych sedan, hatchback, nebo liftback. Pak tedy otázka – nosič kol na střechu, nebo na kouli?

Odpovědi
gecco

Na střechu…
Je to pro kola bezpečnější a pokud na střechu ta kola jsi schopen vysadit a sundat je, není co řešit…
😉

XenieRo

Ahoj, my jsme byli hodně spokojení s nabídkou od https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tam jsme si vybrali. Mají hodně kvalitní věci, takže doporučuju. Mrkni tam a pak dej vědět.

Pajka.111

Ahoj, manžel vybral značku neumann. Docela dost hledal info o tom, jaká značka je nejlepší a tahle mu vyšla podle všeho nejlíp. A jako jsme opravdu spokojeni.

SuzanKa

Jako takto – my od nich box máme a jsme spokojeni. Ale já tomu nerozumím, jen vím, že manžel si tuhle načku opravdu hodně chválí. Koupil od nich nosič i našim.

Pajka.111

Já nevím, my jsme si koupili střešní nosič. Ten nám vyhovuje víc, než za tažný. Jinak jsme spokojeni s nabídkou neumann. Tak doporučuju kouknout tam.

petrdostal

Já bych taky teda asi spíš volil ten střešní. Jak píše gecco, pokud vám nedělá problém tam kolo vysadit, tak je to mnohem lepší. Já mám třeba už několik let nosič od značky Menabo, který jsem kupoval tady: https://www.fil­sonstore.cz/ a s tím jsem velmi spokojený. Za tu cenu super.

XenieRo

Já nevím, my jsme si koupili střešní nosič. Ten nám vyhovuje víc, než za tažný. Jinak jsme spokojeni s nabídkou neumann. Tak doporučuju kouknout tam.

SuzanKa

Ahojky, taky se teda přidávám… Výbornou nabídku má neumanncz.cz. Nabízejí opravdu kvalitu. Tak se zkus podívat na jejich webovky, jsem si jistá, že si vybereš. My jsme si tam vybrali a jsme spokojeni.

SuzanKa

Ahoj, super výrobce nosičů je neumann. My od nich nosič máme a jsme opravdu hodně spokojeni, protože je to opravdu kvalita. Je lehký protorný a na ty dovolený ideální. https://www.ne­umax.cz/stres­ni-boxy/

Pajka.111

Já osobně doporučuju kouknout na nabídku https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tam jsme si vybrali my. Mají hodně kvalitní věci a protože máme osobní zkušenost, tak mohu doporučit.

Pajka.111

Já osobně doporučuju kouknout na nabídku https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tam jsme si vybrali my. Mají hodně kvalitní věci a protože máme osobní zkušenost, tak mohu doporučit.