_136

Jaký máte zkušenosti s hazardními hry?

Zdravím mohl by někdo vysvětlit pojíntu na on-line hazardní hry kde lidé on-line sázejí a hrají automaty o jackpot,má někdo osobní zkušenosti nebo měl závislost na hraní a měl úspěch ba vyhru a vyhrál nebo naopak prohrál nespocet peněz? Dekuji za zkušenosti.

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně téměř žádné. Znám ovšem i několik příkladů z okolí. Někteří i slušně vyhráli. Všichni však nakonec skončili velmi bídně. Buď je po čase za nějaký delikt zavřeli, nebo skončili na ulici. Osobně+ to nehraji a ani nezkouším, vím sám o sobě, že jsem hravý a toto by dobře nedopadlo.

Další odpovědi
paul1

Ještě za bývalého režimu jsem poprvé viděl, jak se hazardní hrají. V hotelu Bílý lev v Liberci se v zadních místnostech hrály různé karetní hry, nás tam vzal náš známý. Já jsem si vsadil 10 Ks, hned jsem je prohrál a tím jsem skončil a jen se díval, jak se tam točí peníze. A ještě jedno: výherní automaty a podobné názvy tady určitě neplatí. Správně je proherní automaty, tak je to vymyšlené a nastavené.

Jakub Tlapal

Já mám zkušenosti s online automaty , ale zase nemám zkušenost s opravdovým casinem, takže nemůžu porovnat 🙂 . Vyhovuje mi, že nemusím nikam chodit a utrácet další peníze. Prostě když mám chuť a čas, tak si na chvíli zahraju. Samozřejmě, že jsem žádné velké peníze nevyhrál, protože nemám nijak vysoké vklady.