Avatar uživatele
anonym

Jakou máte osobní zkušenost s UPC?

Měl bych dotaz, jaká je vaše spokojenost s připojením k TV a
internetu prostřednictvím kabelové sítě
společnosti UPC ČR. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Osobní žádnou, ale známá, z Prahy, od nich odešla a po krátké době a zkušenostech jinde, se zase vrátila.
Říkala, že jsou drahý, ale lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Má spokojenost s UPC je celkem dobrá. Balíček: TV + internet+ pevná linka za 1 Kč, není až tak drahý. Občas, ale opravdu jen párkrát do roka na několik sekund vypadne internet. Taky tak občas mi zablbne televize, ztratí se obraz nebo nejde zvuk, po restartu set-up-boxu je zase všechno v pořádku. Televize se občas na vteřinu zasekne a unikne mi -obvykle- to nejdůležitější slovo z celého pořadu.:-) Ale to je prý tím digitálním vysíláním. Jiné operátory jsem nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Odešla jsem od O2 kvůli ceně.
Původně jsem měla od UPC pouze televizi. Postupně jsem přidala internet a asi před třemi roky ještě pevnou telefonní linku. Jsem max. spokojená a celý balíček mě stojí 719,–Kč.
A navíc mi vždycky doporučili tu pro mě nejvýhodnější sestavu balíčku služeb. A ne, jako O2 od nichž jsem za každý „výhodný“ tarif ve finále zaplatila ještě víc, než za původní.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jsou to profíci. Se službami UPC jsem spokojen a využívám je cca 20 let. Proto mně operátor poskytuje řadu benefitů. Velmi kladně hodnotím poslední novinku aplikaci Horizon umožňující zpětné shlednutí celé řady programů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
still

S UPC mám dobré zkušenosti. Internet má nízký ping, poměrně stálou latenci i ve špičce, je stabilní. Co se týká ceny, myslím že vzhledem ke kvalitě služeb je adekvátní. Od O2 jsem odešel kvůli špatné kvalitě internetu, podle jejich slov má prý tu „smůlu“, že jsem daleko od jejich ústředny o_O

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet