sofid

Jaký máte názor na toto kolo?

Dobrý den, jaký máte názor na toto kolo: http://jizdni-kola.heureka.cz/dhs-adventure-2665-2013/recenze/#sec­tion – DHS Adventure 2665 2013
Co si o něm myslíte? Je kvalitní, za tu cenu?
Doplňuji:
A ještě taková maličkost, jelikož se v tom moc nevyznám je vhodné i pro lidi o velikosti postavy 180 cm a více? Jelikož je tam napsán velikost rámu: 20 "

Odpovědi
Drap

Pěkné běžné kolo. Kvalitní bude přiměřeně své ceně. Na nějaké závodění či profesionální dráhu určitě nebude.

anonym

„Kvalitní? – za tu cenu?“
😉
Na nenáročné ježdění asi stačí, v terénu bych na jeho výdrž mnoho nespoléhal – takže záleží na tvých nárocích…
Jen – pokud možno před koupí bych se domluvil s prodejcem na výměně ´zdarma´ přední odpružené vidlice za pevnou (slušná odpružená stojí více, než toto kolo celé).
Doplňuji:
Velikost rámu – 20" je délka sedlové trubky od středu po ´vrch´ a ano, pro výšku jezdce 180 je 20" rám obvykle doporučován.
😉
Ale každý typ rámu může mít jiný tvar (délku vs. výšku), takže takto obecně není možné říct přesně, že 20" je pro postavy 180+ vhodné či není. Navíc má každý poněkud individuální ´posez´.
Při výběru kola je dobré, pokud si na tom konkrétním zkusíš ´chvíli´ posedět (ideální, pokud by sis je mohl vypůjčit na vyjížďku).

odik

Nesnášim tyhle předstvace řidítek. Je to kolo, co se tváří jako něco, co není. Rozhodně to není horáč. Takže jestli plánuješ nějaký pravidelný jízdy lesem apod. asi bych ho nebral. Pokud ho máš zase na jízdu po městě apod. šel bych radši do trekáče (na tomhle se zbytečně nadřeš). Pokud chceš ale kolo jen na občasnou vyjížďku – něco po městě, něco po poli apod. a nechceš moct utratit, tak je asi úplně jedno co máš, hlavní je správná velikost a aby se to moc nehrkalo …
Doplňuji:
Při 180 cm je 20" tak akorát

Alesh

Za tuhle cenu koupíš tak akorát kvalitní koloběžku. 🙂 Kolo, které má alespoň něco vydržet začíná s cenou tak na minimálně 7 tis. Kč a ani to nebude nějaký zázrak. Záleží na tom, na co to kolo chceš. Tipuju, že na nějaké moc ježdění v terénu to nebude, čili bych se spíš koukal po krosových kolech.

honza19hk

noc ono taky co bys chtěl za tu cenu. Za tu cenu to je slušný kolo,na nějaký závody ani těžký terén a sjezdy to ale není.