Lgee

Jaký máte názor na takové ty dezerty se šlehačkou za 5 korun?

Většinou je to velká gramáž takže cena jako za normální jogurt třetinová. Je to údajně špatné, šlehačka to ani není apod. Za to je to strašne dobré, jaký máte názor na to si dát jeden denně?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč bych měl mít na takové blbosti názor? Kdo chce, ať je jí, pokud nechce ať nejí a hlavně ať s blbinama neotravuje jné lidi. Mám názor pouze na ty co takto otravují. : Zasloužili by pár facek.

Další odpovědi
zjentek

Ještě jsem nikde na Prajzské neviděl dezert za hubičku, link by nebyl?

Kazatel

Asi to nebude jogurt.

iceT

Jestli myslíš to co já, tak to určitě nestojí 5 korun.

da ny

Žádný. Nekupuji. Nekonzumuji.
Je to věc názoru. Mně se nezdají dobré, ani chutné.
Ať si každý „dlabe“, co chce a na co má (chuť, peníze, znalosti). Každý má svou hlavu, v ní většinou, nějak fungující mozek. Informace máme přibližně stejně dostupné.
Každý jsme strůjcem svého života, jeho kvality a hlavně zdraví (životní styl, pohyb, strava, mysl aj.).

cappuccino

Jsou to prazdne kalorie a zdrave to urcite neni!!