Jaký máte názor na solné jeskyně?

Chtěla bych chodit s dětma do solné jeskyně, ale kamarádka mi říkala, že to prý nemá žádný účinek.
Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Odpovědi
Jarda

Asi zalezi na tom v cem ma pomoci. Dcera chodila se skolkou pravidelne do solne jeskyne a jeji problemy s dychacimi cestami se vyditelne zlepsily. Ale na zdraveho cloveka to asi zadny viditelny vliv mit nebude (muj laicky nazor)

Luciefie

Solné jeskyně mají blahodárný účinnek na dýchací cesty, choroby srdce, posilují imunitu, vhodné pro astmatiky a alergiky, zmírňují stres a únavu..Rozhodně doporučuji, alespoň vyzkoušet, i když žádné zdravotní problémy nemáte…

alenka901

pomáhá lidem s kožnímy a dýchacími problémy

Dandi

Pokud mají vaše děti mají dýchací problémy určitě doporučuji… ale myslím si že to má i uklidňující ú­činky