Michel

Jaký krém mi doporučíte na suché a hodně popraskané ruce ?

Hodně trpím na suché a hodně popraskané ruce a zkoušela jsem různé krémy, ale nikdy to vůbec nepomohlo. Poradil by mi někdo jaký krém nebo mast na to pomáhá ?? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Už moje babička používala Kamil. Já si ho teď taky kupuju 🙂 Velkou plastovou tubičku na doma a malinkou s kytičkama do batůžku 🙂 Určitě doporučuju! Indulona je moc mastná a efekt není dlouhodybý 😉

Další odpovědi
janek66

Já používám „obyčejnou“ měsíčkovou indulonu.Na suché, popraskané i „omrzlé“ ruce mi vždycky pomůže.

hanulka11

indulona je dobrá , já nyní používám krém s mastichou a ten je úžasně hojivý na všechno

RQLM

když je potřeba, aby to rychle zaschlo a vsáklo se do rukou, ideální je tělový mlíko

Anizbor

Měsíčková mast"Alter Heideschafer"v lé­karně,je výborná,velké balení a dá se použit na různá hojení.

sharush

ahoj, za sebe musím doporučit krémy od Weledy. Mám dlouhodobě problémy se suchou pokožkou, kůži na rukou mám často popraskanou, v zimě opravdu až podrážděnou a dělají se mi dokonce prasklinky, které dost nepříjemně bolí. Jediné, co mi zatím zabralo je tenhle krém http://www.le­karna.cz/wele­da-mandlovy-krem-na-citlivou-pokozku-rukou-50ml/, ale slyšela jsem od známých pozitivní ohlasy i na další krémy od téhle značky..Ruce po něm vydrží dlouho hebké a krém je opravdu příjemný