Avatar uživatele
Michel

Jaký krém mi doporučíte na suché a hodně popraskané ruce ?

Hodně trpím na suché a hodně popraskané ruce a zkoušela jsem různé krémy, ale nikdy to vůbec nepomohlo. Poradil by mi někdo jaký krém nebo mast na to pomáhá ?? Předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Už moje babička používala Kamil. Já si ho teď taky kupuju 🙂 Velkou plastovou tubičku na doma a malinkou s kytičkama do batůžku 🙂 Určitě doporučuju! Indulona je moc mastná a efekt není dlouhodybý 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janek66

Já používám „obyčejnou“ měsíčkovou indulonu.Na suché, popraskané i „omrzlé“ ruce mi vždycky pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

indulona je dobrá , já nyní používám krém s mastichou a ten je úžasně hojivý na všechno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

když je potřeba, aby to rychle zaschlo a vsáklo se do rukou, ideální je tělový mlíko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anizbor

Měsíčková mast"Alter Heideschafer"v lé­karně,je výborná,velké balení a dá se použit na různá hojení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sharush

ahoj, za sebe musím doporučit krémy od Weledy. Mám dlouhodobě problémy se suchou pokožkou, kůži na rukou mám často popraskanou, v zimě opravdu až podrážděnou a dělají se mi dokonce prasklinky, které dost nepříjemně bolí. Jediné, co mi zatím zabralo je tenhle krém http://www.le­karna.cz/wele­da-mandlovy-krem-na-citlivou-pokozku-rukou-50ml/, ale slyšela jsem od známých pozitivní ohlasy i na další krémy od téhle značky..Ruce po něm vydrží dlouho hebké a krém je opravdu příjemný

před 3095 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví