mardwina

Jaký je zaručený recept nebo látka nejlépe přírodního charakteru pro rychlejší růst vlasů,kdo má zaručené zkušenosti?Dík

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych to neřešil. Podle vaší fotky v profilu máte vlasů dost. Ale pokud byste měla opravdový zájem o tomto něco vědět více, zcela jistě vám poradí Bumbes.

Další odpovědi
iceT

moje babicka radivala odvar z kopriv,kterym se vlasy oplachuji po umyti,recept uz nepamatuju a ci to funguje taky nevim,nezkousela jsem.ale kazdemu rostou vlasy jinak rychle,takze bych to nejak neresila,kazdy jsme nejaky a nikdo nejsme dokonaly.

anonym

zkuste panthenol,dostanate jej v lekarne,je urcen na nehty a rust vlasu