FandaLanda

Jaký je váš oblíbený sportovní klub?

V neděli berou lidi děti svý, na chaty, kde to už znaj. Nechápou, že taky ostatní, jiný koníčky maj! Viktorka Žižkov! Ale jsem celkově fanouškem českého fotbalu a fandím v pohárech (dneska jim to Slávka a Slovácko natřou!!) a mám rád i hokej (tam Extraligu nesleduju, ale je tam Jarda, tak přeju Rytířům). To jsou hlavní české sporty.

Odpovědi
elkon

Protože jsem patriot, tak Viktoria Plzeň, Škoda Plzeň, Talent Plzeň.

FandaLanda

Tak se Slovácko bohužel odkládá. Možná jen o třicet minut, ale nejpravděpodobněji až na zítřek. Hlavní je, abychom v koeficientu zabrali a ukázali, že českej fotbal je nejvíc!!

marci1

Fandím všem našim klubům. Slovácko dnes 27.10. od 20 hod. už hraje. Je tam mlha, že i ptáci chodí po hřišti. 🙂 A nehrají s tím barevným míčem. Tak uvidíme. Držím palce!

marci1

Na začátku 7. min. zase na 10 min. kvůli mlze přerušeno. Bude to asi dobdružné! 🙂

FandaLanda

Bohužel. Alespoň se dočkáme Slavie a ta snad tři body přiveze! :)

marci1

Slávka skvělá! 🙂 ♥ Spadlo to tam.
Kolář hezky v posledních minutách sebral góly Kučovi a Berishovi.

FandaLanda

Jsem mile překvapen, že slečna jako vy sleduje fotbal. Nesetkávám se moc s tím, že by ženy sledovali kopanou. 🙂

Sportovkyně7

Jsem holka je mi 11 let a můj oblíbený český tým je asi Sparta. Ale nejvíc mám stejně ráda PSG (Paris Saint Germain) protože tam jsou Messi, Mbappé, Neymar, Hakimi atd…;-)