majky.prcek

jaký je váš názor na novou českou miss

chlebovská

Nejlepší odpověď
Drap

Miss přicházejí a odcházejí. Nehodnotím to. Je to jejich věc a mně se to víceméně nijak nedotýká.

Další odpovědi
anonym

Žádný.

Michal Kole

Prý UMÍ PLAVAT
Doplňuji:
Tvrdí to na online chatech, že někdy zajde do bazénu

yukí

no některé jsou hezké a některé krásné ale nemusím je moc

Amie

Super způsob jak dostat do deprese méně hezké holky, popříadě je dohnat k dietám, které nedokáží spojit s svým zdravotním stylem.
Pro mě osobně dost divný způsob jak dokázat kráu, protože ta má být uvnitř, ne venku, že? Takže mě osobně by zajímalo, jaké jsou ty holky uvnitř, v osobním životě a jak se s nima dá bavit, než jejich vzhled.

Ella

přijde mi hezčí než ta, která jede reprezentovat na celosvětovou soutěž…

pizlicka

vitezku jsem uhodla predem:-)

Elile

Nijak obzvlášť tuto soutěž nemusím, ale občas se podívám. Letos nejsem vůbec spokojena s prvním a třetím místem. Nejvíce jsem fandila číslu 9 – Nikole Petruželové, která se mi líbila, ale nevyhrála nic. Na třetím místě bych vůbec neumístila tu Terezu Fejksovou, přišla mi moc taková umělá, falešná a ani trochu hezká…

Fazzz

Rozhodně tam byly hezčí dívky než vítězka …