Heřman

Jaký je rozdíl v prohlížení stránek (vzhledově) v přístroji jako je tablet a PC.

Nejlepší odpověď
lukas

Na moderních tabletech už dnes stránky vypadají na chlup stejně. Ostatně např. na iPad a na tablety s Android OS už je Chrome prohlížeč, takže i ten samotnej prohlížeč vypadá stejně jako Chrome na počítači. Problém může být snad na iPadu s Flashovými prvky a občas jsem se na nějakých stránkách zasekl se scrollováním, ale v dnešní době už si na „velkých“ a známých webech, a už i na menších, dávají pozor aby fungovaly na tabletech i v mobilech.

Další odpovědi
huxa

většinou se to upraví stejně, jako bys měl u PC menší obrazovku