PetrSl

Jaký je rekordní čas výšlapu na Sněžku?

Odpovědi
elkon

Výšlapy a turistika obecně, se provozují pro pohodu a zdraví, ne pro lámání rekordů.

Emefej

Odkud? Od Jelenky jsem to dal asi za hodinu a čtvrt.

Jana5678

Nevím, jaký je rekord na výšlap na Sněžku. My jsme tam byli s manželem nedávno, ale nikoho jsme neviděli závodit. Na cestu jsem nám koupila na internetových stránkách https://www.pro­trek.cz/treko­ve-boty/ nové trekové boty a celá túra pro nás byla velkým odpočinkem. V botách nás nebolely nohy a celou cestu jsme se kochali krásnou přírodou.