Radazz

Jaký je prodejní název pro utahovací poutko na suchý zip?

Dobrý den,

na vzpěračské botě se mi utrhlo poutko, kterým se provléka suchý zip a nemohu nikde na internetu najít vhodnou náhradu. Nevíte prosím pod jakým heslem ho vyhledávat?

Pro ilustraci přikládám foto druhé boty, kde poutko je. Chybějící část je pouze to kovové poutko na konci, kožený popruh, který ho drží tam mám.

Odpovědi
elkon

Zřejmě to jako náhradní díl koupit nelze, zkus se obrátit na výrobce, nebo možná opravnu obuvi. A nebo na nějakého zámečníka, který to ohne ze svařovacího drátu a svaří.

cappuccino

Je to pruvlecna prezka. Podivej se na prislusenstvi na kabelky, treba tady.
https://search­.seznam.cz/obraz­ky/?q=p%C5%99ez­ka+na+kabelku&oq=p%C5%9­9ezka+na+kabel­ku&aq=-1&ms=7456&ks=­17&sourceid=top&co­lor=any&size=a­ny&pornFilter=1&pro­ductOnly=0&sId=W0BF-V723jkrgxO8On­vA&sgId=MC41MDc1NDE­xODEwNzU3NTE5I­DE2Nzk5MTAyNzI­uMzkx#docId=1e83b504­1eb3dc96
nebo tady:
https://kutil-florenc.cz/vsuvka-nikl-pruvlek-p3592

cappuccino

Jeste me napadlo, ze by ses mohl zeptat v galanterii.

Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.