verunka483

Jaký je kontakt na pracovníky facebooku?

Jak je mám kontaktovat, když se chci na něco zeptat? Nikde nevidím žádný mail, ani nic podobného.
Doplňuji:
Elektronický, jo, to by mě opravdu nenapadlo, když jsem napsala e-mail. Jestli chcete být zábavný, tak se vám to nepovedlo.

Nejlepší odpověď
beer

Rozklikni si uvnitř dle potřeby:

Zdroj: http://cs-cz.facebook.com/hel­p/?ref=pf

Další odpovědi
lukas.zmizik

kontakt nenajdeš…to by jim chodilo, na jejich počet uživatelů, tři miliony majlů denně …tak že bude nutné si vystačit s nápovědou…

www

Nevím na co vlastně ptáš, když je to odpovězeno.
Děvče, ty bys měla mít na internet po složení zkoušek pas 😁. Tolik otázek kvůli jednomu problému a poradit si navíc ne a nedáš.

anonym

Jaký je kontakt? elektronický