parodie 7

Jaký je časový rozdíl mezi ČR a Kanadou?

Chci se zeptat jestli existuje nějaká tabulka,která ukazuje kolik kde ve světě je hodin proti času v České republice.Na kterémsi mob.mám dojem,že ME-45 stačilo kliknout a hned se vědělo kolik je v tom kterém státě na celém světě hodin.Základní tabulka by mohla existovat?

Nejlepší odpověď
dudu

ve Vancouveru je o 9 hodin méně.

Další odpovědi
panenka

zde jsem vám našla časové pásma světa se státy a kolik je ted kde hodin tak se tam mrknite

Zdroj: http://www.le­tenky.over.cz/ca­sova-pasma.php

mivrz

Když kliknete na monitoru pc. v pravo dole na čas „hodiny“ otevře se okno, kliknete na česové pásmo a pak na rozbalovací roletu. Tam to zjistíte.

Zdroj: obrazovka pc.

dzamila88

www.clocklink­.com/world_cloc­k.php jasné a jednoduché

spooky

Tabulka určitě existuje, například je v každém školním atlase.