Kerynka

jaký dopněk stravy pomáhá na rychlejší spalování? hlavně tuků…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nejlepším doplňkem stravy je sport. 🙂

Další odpovědi
anonym

Doplním „zzzzz“ – fyzická práce…
;-D
Na marketingové krávowiny potravních doplňků se ´vykašli´.

www

Fakticky žádný, byť se to v letácích popírá.
Pokud by to fungovalo, nemusely by celebrity utrácet za liposukci 🙂
Jedině pohyb tuky spaluje!

Emefej

Žádný, ale poměrně spolehlivě funguje vyvážená strava a dostatek pohybu.

WTF

Asi takhle…L-Carnitin k ničemu, ikdyž to všichni kupují, pak se diví, že to nefunguje, je to známá věc.
Co funguje jsou termogenní spalovače, takže vybírat z nich a určitě nějakou ověřenou značku. Jestli na tom chceš ušetřit a dát za to dvě stovky, to si je radši nech.
Základem je vždycky strava, to je jasný, pak trénink a nakonec ty doplňky.

Ellenis

Mě pomáhá skvěle na podporu spalování tuků přípravek TRF od Miss Cosmetic. Takže můžu jedině doporučit. :)