neluska007

Jaký batoh zvolit na střední školu?

Blíží se nám školní rok a v podstatě všude už mají plno školních věcí a já po zjištění, že se mi „šklube“ batoh sem se začala koukat co se vůbec nabízí. Nevím jestli se mi to zdá, ale mám pocit, že mít požadavkům nebude vyhovovat žádný :D :( ty požadavky jsou celkem běžné od holky co bude chodit na střední- polstrovaná záda,žádné profláklé postavičky. No prostě úplně normální kvalitní batoh do 1200. Mám ráda černou, šedou, zelenou a fialovou popř. růžovou. Vždycky když se mi nějaký líbí tak je bud moc drahý nebo třeba i dobře členěný se spoustou kapes, ale třeba bílí, ale to je zase hrozně nepraktický.U­važovala jsem nad nějakým dakine batohem, ale zjistila sem, že ty záda nejsou vůbec tvarovaný ( nebo teda ten co jsem viděla). Máte někdo s nějakým zkušenosti? Vím, že na netu je toho spoustu, ale už sem to tak letmo protítla a teda nic moc :(

Odpovědi
ReHu

Ty píšeš o střední škole a napíšeš bílí batoh????
Právě, že jich je v nabídce hodně, budeš si asi muset vybrat sama.
Krom polstrovaných zad ber v potaz také pohodlné polstrované popruhy na záda.

Nechápavé

Ja si beru pouzity batoh jeste ze zakladky