Sooger

Jaký antivirus je dle vás vhodný? Který byste mi doporučili?

Zdravím,
mám problém potřeboval bych poradit ohledně antiviru. Nějaká vaše doporučení a zkušenosti. Dříve jsem používal avast, ale ten mi začal dělat problémy na pc, a tak hledám nějaký nový antivirus. Všem děkuji za doporučení. :)

Nejlepší odpověď
elkon

Jestli máš OS Win 10, tak antivirus je součástí OS.

Další odpovědi
Autista

Avast špehuje, co používám já je 360 Total Security.

Arne1

Microsoft defender

anonym

Lepší je volba takového OS, který antivir nepotřebuje … ElementaryOS, Ubuntu, Mint, … tyto systémy jsou bezpečné bez jakéhokoliv antiviru, nepotřebují aby nějaký další program lepil jejich díry.