50centes

Jakou značku obuvi nebo oblečení máte nejraději ?????

Nejlepší odpověď
www

Přiznám se, že většinou od „ťamanů“.

  1. Cena/můj důchod
  2. Zkušenost, že i mohokrát dražší produkt vydrží málem totéž.

Další odpovědi

Adidas,puma,nike

Sůwa

Boty Rieker, oblečení od ťamanů. Na botách šetřit není to nejlepší řešení.

commando

Boty skejtový jsou nejvíc pohodlný, Nike jsou dobrý
Hadry taky skejťácký a třeba adidas, protože ten dělá dost dlouhý rukávy

kamila44444

Adidas,Nike ale spíše ADIDAS

muhamed

nejlepsi je NIKE

Fazzz

Různě. Stejně se skoro všechna obuv, oblečení, apod. vyrábí v Číně… takže na značce atd. mi fakt nezáleží :D

Martina S.

Boty Adidas, Nike, Puma, džíny Replay, Diesel a od těchto značek i jiné oblečení, ale mám i jiné. Tyto jsou oblíbené.