Avatar uživatele
_136

Jakou velikost kalhot vybrat, když prodejce uvádí v nabidce jen velikosti M, L a XL?

Měřím 196 cm a vážím okolo 76 kg a rad bych si tyto kalhoty koupil, ale prodejce uvádí jen velikosti M, L a XL jako nápovědu má (182 cm, 82 kg) je velikost XL, jakou velikost tedy vybrat, když mám sám velikost W31? Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 997 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
marci1

V odkazu pod obrázkem kalhot máš tabulku velikostí+obrázek měření rozměrů:
https://www.bol­f.cz/product-cze-81395-Tmave-modre-panske-jogger-kalhoty-Bolf-0952.html

Avatar uživatele
marci1

Klikni na tabulku velikostí. 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

Nevím, co je velikost W31, ale pokud jsi „normálně“ hubený, tak velikost S, nebo M.
Někdo tvrdí (u triček), že má třeba velikost M nebo L. Třeba můj bratr to tvrdí a je o tom přesvědčen… jenže trika jsou na něj dlouhá a hlavně na něm „vlají“, vvůbec nepřiléhají. Normálně má S jako já, ale je přesvědčen o tom, že má M.
Jsem vysoký a mám celkem široká ramena, bratr je o něco menší a „uzší“ a přesto nosí větší velikost – ale nosí špatnou.
U kalhot to bude stejné. ALE pozor na délku, oni je některé dělají hodně zvláštně, že třeba velikost S je mnohdy delší než velikost L (u stejných kalhot). Nevím proč ani jak to mají s tou dělkou vyřešené. Proto já raději kupuji kalhoty v obchodech, kde si můžu vyzkoušet, jestli mi padnou. Trika, boty a různá oblečení ale objednávám přes net…

Nový příspěvek