Jakou velikost flashky potřebuji, abych na ni mohl nahrát filmy.

Nejlepší odpověď
Ježour

Jestli mas filmY v blue ray kvalite, tak si kup radsi USB disk, jestli tahas Simpsnovi v TV ripu a dil po 60MB, tak ti staci 512ka, v bazosi jsem ji nedavno videl za 70korun.

na tuhle otazku neexistuje univerzalni odpoved

Další odpovědi
Michal Kole

Ripy filmů mají minimálně kolem 700 MB, takže minimálně 1 GB

janesis

dnes jsem viděla flash disk 4giga okej za 99:) tam se ti vlezou i 4filmy:o)

bylo to oukej v ostravě :)

milej zlatej TuCZek:) je to flash 4g značka emtec za 99.leták mám před sebou :) a ještě vidím :) ale otevíra se new prodejna:))

tuCZek

for Janesis:
Milá zlatá bylo to 4GB za 199,– jen tak pro informaci