Valíček

Jakou tiskárnu?

Může mně nekdo poradit jakou tiskárnu pro domácí užívání? Rozhoduji se mezi Canon MG 5150 a Canon MG 3150?

Odpovědi
MarťaŠev

Jaké vlastnosti potřebuješ k tomu, abys byl spokojený? Já mám doma malinkou a jsem spokojená. Je od HP, ale dát na výběr 2 tipy je jako kdybys napsal – co je lepší rohlík nebo chleba? K marmeládě je lepší chleba, k čemu zase rohlík.

mosoj

Rychle 5150. Končí výroba.
MG 3150 nemá inkoustové kazety zvlášť! To je velká nevýhoda hlavně cenová při koupi kazet, nebo použití neoriginálních !!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyber-tiskarny

Skaner mají stejný, ale 5150 má podstatně kvalitnější tisk. Má tiskové rozlišení dvojnásobné proti MG 3150..

Alesh

5150 … už podle čísla je jasný, že bude víc nabušená! 🙂

Abys pochopil:

  1. Máš uvést odkazy na obě varianty, z kterých vybíráš.
  2. Musíš uvést na co ji chceš používat, tj. co jsou pro tebe kritéria výběru.

koreg

Mrkni na http://www.sofor.cz. Pořídíš tu tiskárnu za mnohem nižší cenu, než někde jinde i když mají tiskárny a kopírky nějaké opotřebení ale na tiskárně to ani nepoznáš a na tisku už vůbec ne.