jsemjá

Jakou RPG hru máte nejradši?

A máte radši fantasy?

Odpovědi
lukas1912

Zaklínač- je jedno jaký díl

Zaklínače teprve budu hrát a chci si zahrát všechni díly.

Rokio

Jinou- napsat jakou

Gothic 2 Night of Raven.

Dále mám rád Morrowind, Fallout 3 a Zaklínače.

anonym

Jinou- napsat jakou

RPG hry rád mám, ale v mým případě typu hack and slash (klikací z ptačího pohledu).
Diablo, Grim Dawn, Sacred, Path of Exile.
Až budu mít víc času chci se podívat na Last Epoch a Wolcen, těším se na Diablo 4.

Lukas27

Jinou- napsat jakou

Petr44

Jinou- napsat jakou

Gothic 2 s datadiskem NotR, a těší mě, že se zde objevuje u dalšího diskutujícího. Vážně paráda a prosmažil jsem na ní stovky hodin. KC taky super, Skyrim fajn, Zaklínače jsem ještě nehrál, snad se dočkám.

Lečo

Jinou- napsat jakou

Fallout 3 a Fallout New Vegas. Popřípadě i Fallout 4, ale je trochu slabší než díly zmíněné předtím. Jinak Dark Souls je dobré, ale víc mě zaujalo Bloodborne.

KristovaNoha

Jinou- napsat jakou

Všechny mají něco do sebe, ale nedám dopustit na Divine Divinity, i když je technicky daleko jednodušší než hry v seznamu, její svět a především soundtrack a atmosféra mě pohltila jako se to nepodařilo zatím žádné jiné