petulas

Jakou obuv byste doporučili na zumbu?

Pevnější nebo spíše něco jako „trepky“? V pevnější botě bude noha určitě stabilnější, ale zase méně v kotníku ohebná… ale na druhou stranu pří zumbě člověk hodně skáče, tak nevím, zda jemnější boty s tenčí podrážkou budou vhodné… Jaké byste doporučili nebo jaké máte vy? Díky ;)
Doplňuji:
nad salovkami jsem přemýšlela… přesně jak jste napsala, jsou lehké, pohodlné, nekloužou a nejsou taky tak „mohutné“, takže v nich kotník bude pohyblivý. jen jsem někde slyšela názor, že jsou až příliš „přiléhavé“ k podlaze a moc se na zumbu a fitness tanec nedoporučují…možná to má něco do sebe, ale myslíte si, že jsou o hodně „přiléhavější“ než jiné fitness boty? Nějaký razantní rozdíl by tam být neměl, že? Ať pak celou lekci „nepískám“ botami :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

Určitě pohodlnou -nejlepší sálovky lehké pevné.A hlavně aby se nesmekaly .
Doplňuji:
hlavně musí být měkká ohebná podrážka, jinak byste trpěla /bolely by nohy/ někdo radí taneční boty ,ale někdo zase ne , sálovky jsou dobrý kompromis, nebojte se jich

Další odpovědi
panenka

Obuv na Zumbu je nejlepší ta, která je vhodná jak na fitness, tak na tanec.

Zdroj: http://www.ener­gydance.cz/new­s/co-s-sebou-na-zumbu/