Cermak

Jakou máte zkušenost s ženskou ochranou?

Odpovědi
IvkaH

Poprvé jsem ji vyzkoušela minulý týden, objednala jsem si ji na zkoušku z ekondomů a dá se to snést.

da ny

Nezmínila jste, kterou bariérovou ochranu máte na mysli ;)
https://www.co­olbanda.cz/ochra­na-pred-otehotnenim-5-dil-zenska-barierova-ochrana/
Ze svého okolí, zatím žádnou. U pesaru jen 2 ženy. Používaly, někdy i s prezervativem celý život (nyní důchodkyně).
Účinnost kondomu je nižší, než u prezervativů Půjde o zvyk, zručnost aj.
Např. pesary se u nás příliš „neujaly“, ve s rovnání s Německem a jinými západními zeměmi. Žena musí předpokládat, vědět, že dojde k aktu. Musí být včas připravena a pesar zavést.

PetaKo

Dá se na to zvyknout a co by člověk neudělal pro zdraví ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.