majki636

Jakou máte zkušenost s darováním vajíček?

Otázka je sice nepřesná, ale je v kategorii ŽENY. Zřejmě má na mysli jiná vajíčka.

Odpovědi
Pepa25

Obávám se, že moc žen zkušenosti tohoto rázu nemá, přece jen darování vajíček je náročnější a méně časté než darování spermií. Vycházel bych z infomací nemocnic, např. níže je odkaz na stránky FN Motol:

Zdroj: http://www.fnmo­tol.cz/car/dar­covsky-program/darovani-vajicek/

jáára

Když mi máma zavolá ať se stavím, tak ji vždycky nějaký daruju. třeba 60

Cermak

Zkušenost ještě nemám, jelikož mě to čeká začátkem příštího roku, ale mám dvě kamarádky, které byly na této klinice https://www.ivf-zlin.cz/ na kterou jsem objednaná taky a u obou proběhlo všechno v pořádku.

Kajolka

No, nevím, docela se divím, co tady zůstává a co ne… Jinak já osobně zkušenost nemám, ale o darování uvažuju…

Vercule

Ahoj a byla jsi teda nakonec darovat? Pro jakou kliniku jsi se rozhodla a jak jsi tam byla spokojená?

Cizecek.M

Jako ono těch klinik je celá řada. Ve větších městech je jich dokonce několik. Ale za mě z vlastní zkušenosti mohu doporučit kliniku ivf-zlin.cz. Ta je super, skvělá péče. Jezdí tam hodně i zahraniční klientky.

KaraskovaAl

Ano, toho jsem si taky všimla… neprve z recenzí a pak jsem to i viděla tam. Ta klinika je hodně oblíbená mezi zahraničními klientkami :) Tak já se ani nedivím, tam jsou opravdu profíci a ta péče je tam dokonalá.

Vikki.vivi

A už uvažuješ i o klinice? Pro jakou se rozhoduješ? A už jsi byla darovat?

Vercule

Za mě je teda nejlepší klinika u nás, ta klinika ve Zlíně. Je to IVF klinika Zlín. Za mě teda nejlepší, taky na ni jezdí zahraniční klientky.

Vercule

Ahoj, ty máš zkušenosti s jakou klinikou? A podle čeho ses rozhodla?

Cizecek.M

Pokud mohu radit, tak je hodně důležité projít recenze, zkušenosti holek, co tam byly… A pak tam třeba zavolat, domluvit si konzultaci. Osobní kontakt je taky dobrý.

Derrynka

No a ty jsi při výběru klinika takto postupovala? Kde jsi ty recenze hledala? A radila ses třeba s doktorkou?

Vercule

Když jsem kliniku vybírala, tak jsem hledala hlavně recenze spokojených klientek. Pak jsem měla předvýběr a s tím jsem šla ke své doktorce a ta mi pak poradila přímo IVF kliniku Zlín :)

KaraskovaAl

Tak to ses trefila hezky :) Jojo, ty recenze jsou nejdůležtější. A konzultace s doktorkou taky super. Kor když ti potvrdí tvůj výběr :)

KaraskovaAl

Ahoj, já jsem třeba byla na té IVF Klinice Zlín a musím říct, že za mě je to skvelá volba. Od prvního kontaktu. Jsou opravdu velmi příjemní, milí, snaží se, abych se tam cítila skvěle. A mají prostě nejlepší ten kompenzační program, ten mě oslovil.

Derrynka

Ahoj, zeptám se tebe, protože vidím, že ty máš s Ivf Klinikou Zlín nejčertvější zkušenost… Jak dlouho jsi čekala na první konzultaci? A jak je to pak časově náročné? Nejsem ze Zlína, tak by mě zajímalo, zda se tam nějak pravidelně dojíždí?

Vercule

Já osobně jsem se rozhodovala podle recenzí a tky podle toho, co mi poradila kamarádka, která na IVF klinice Zlín darovat už byla. A jsem ráda, že jsem na ni dala.

Kajolka

Já jsem si taky hledala recenze, ale co si budeme… stejně je nejlepší komunikovat s někým, kdo má osobní zkušenost.

Honzin8

A uvažuješ nebo jsi se už rozhodla? A už jsi uvažovala o tom, na jakou kliniku darovat půjdeš?

Cizecek.M

Já jsem darovat byla a jsem za to ráda moc. Jednak jsem využila kompenzačního programu a jednak jsem pomohla těm, co mimi nemůžou mít. Krásný pocit.

Vercule

Já jsem na tom úplně stejně. Zrovna se dívám, jaká klinika by byla nejvhodnější a hodně se doporučuje IVF Klinika Zlín, tak by mě zajímaly názory…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Nechápu, co bylo špatné na mé odpovědi, že byla smazána. Co je špatného na tom, že koledníci dostávají vajíčka? Na hloupý dotaz to byla srozumitelná odpověď.