terry

Jakou jinou možnost mám, pokud nechci přijmout nabízenou volbu?

Vítejte
Společně s našimi partnery přistupujeme k údajům na zařízení nebo je ukládáme. Patří mezi ně jedinečné identifikátory souborů cookies, které slouží ke zpracování osobních údajů. Tyto volby můžete přijmout, nebo je spravovat přes níže uvedený odkaz. Máte také právo vznést námitku u případů, které používají oprávněné zájmy. To můžete provést i na stránce zásad ochrany osobních údajů. Váš výběr pak předáme partnerům, což nijak neovlivní údaje prohlížení.
Společně s našimi partnery zpracováváme údaje s tímto cílem:
Ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení, Personalizovaná reklama a obsah, měření reklamy a obsahu, poznatky o okruzích publika a vývoj produktů
Seznam partnerů (dodavatelů)

Rozumím a přijímám
Podrobné nastavení

Odpovědi
Schluker

Nevstupovat na stranku. Pripadne treba anonymne pres VPN+/TOR.

nyjono

Jestli to je jedniná možnost, jak píše Schluker, tak tady asi taky omezím vstup.
Mám to tady přes 1/3 stránky. Ani nemůžu vložit dotaz.
Jinde je u spodního okraje občas úzký proužek.