mosoj

Jakou grafickou kartu?

Mám procesor Athlon X4 640 a základní desku GIGABYTE 880 GM-UD2H s integrovanou grafikou, 8 GB RAM a win 7 64 bit.

Jakou grafickou kartu nainstalovat a v čem se její nainstalování projeví ? Získám tím něco navíc?

Doplňuji:
Hry nehraji.
Přesto, integrovaná grafika není zase tak špatná. Zvládá i střih videa ve full HD a přehrávání formátu AVCHD bez problémů.
Jediné co se mně nelíbí je, že pokud vložím titulky a dám jejich posun ze zhora dolů nebo naopak je jejich pohyb trhaný. Totéž se děje když dám plynulý posun jakékoliv stránky při jejím čtení. Její posun není plynulý ale je trhaný. Bolí z toho oči.
Nejsem si ale jist zda za to může grafika.

Nejlepší odpověď
Reuef

do tohohle pc muzes pridat jakoukoliv grafiku s PCI-E slotem zalezi jen na tom kolik do ni chces investovat projevi se to hlavne ve hrach nebo pri praci s 3D editorama…pocitam ale ze asi hram moc neholdujes kdyz mas v pc integrovanou grafiku…