MatsuoRyouji

Jakou grafickou kartu?

Zdravím, rozhodl jsem se koupit novou grafickou kartu. Záleží na tom jestli bde DDR3 nebo DDR5 ? Z pohledu „namontovatelnosti“ a funkčnosti. Popř. němá být stejná jako DDR u RAM ? Děkuji
Doplňuji:
Omlouvám se nepřihlásil jsem se :)
Zakladní desku mám MSI MS-7309 která by mněla podporovat PCI expres, podle toho již vybírám karty, já jen jestli by se nemělo zohlednovat víc věci :)

Odpovědi
Michal Kole

DDR5 je rychlejší. Z pohledu monotovatelnosti záleží jaký konektor máte na základní desce.

Jakou máte základní desku?
Na co chcete grafickou kartu používat? Na kancelářské aplikace stačí i integrovaná, na hry musí být co nejvýkonnější

No tahle deska je již dost stará a nové grafické karty do ní nepůjdou protože nové karty vyžadují PCI Expres 2.x 16×