Avatar uživatele
Pavel CZ

Jakou doporučujete troubu?

Chceme si pořídit samostatnou pečící troubu (ne vestavěnou). Chci, aby opravdu upekla buchtu, maso, cokoliv,aby to nebyla jen nejaka mikrovlnka. Nemam tuseni,jakou znacku si zvolit?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5298 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lencis

Dobrý den
na konci minulého roku jsme rekonstruovali kuchyň a nad výběrem spotřebičů jsme strávili dost času. Po velmi dlouhém bádání a zjišťování jsme se nakonec rozhodli pro značku FAGOR… sice mám vestavěnou, ale v tom už takový rozdíl není. Jsem s ní maximálně spokojena.

Nebudu tedy doporučovat konkrétní typ, ale rozhodně doporučuji tuto značku. Je to dobrá a spolehlivá značka s přijatelnou­ cenou.

Na x funkcí zas až tak nehleďte, ono nakonec stejně zjistíte že využíváte „svoje“ pečení a ne nějaké přednastavené programy. Jen doporučuji aby měla trouba gril (ten určitě využijete), a doporučuji i ventilátor v zadní stěně. Pokud máte více peněz pak můžete vybrat nějakou i se samočistícím systémem.

Nastudujte následující odkaz, přeji ať vyberete dobře 😉

Ještě jedna věc… pokud máte doma plyn, rozhodně doporučuji sporák kombinovaný!!! Trouby jsou dnes obecně lepší elektrické, ale vaření na plynu je prostě nenahraditelné.

A ještě jsem vám něco našla: zde diskuze žen k tématu, třeba vám to také pomůže:
http://www.mo­drastrecha.cz/fo­rum/show.php?vThre­adID=92551&vG­roupOffset=80

Zdroj: http://www.fa­gorcz.cz/fagor/pro­dlistcz.aspx?k=187

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dandi

Doporučuji mikrovlnku s horkovzdušným pečením :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alenka901

Elektrická pečicí trouba o objemu 38 l, 2 samostatná topná tělesa, otočný rožeň, časovač s akustickým signálem, nastavení teploty 100°C-250°C, 1600W, příslušenství – pečicí plech, rožeň, úchyt pro vyjmutí plechu a rožně, rošt, bílá barva, velký pomocník v malých kuchyních, chatách a chalupách. Rozměry: (š x v x h) 55 × 35 × 39 cm Rozměry pečicího plechu: 39 × 28 cm

Zdroj: http://www.po­pron.cz/index­.aspx?gotoId=603481&_ac­tionNumber=9034

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

jedině GORENJE dražší ale oto kvalitnější

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek