Slezan

Jaké značkové oblečení?

Jaké jsou dobré značky oblečení pro muže,a jaké používáte vy?

Nejlepší odpověď
Bumbes

made in China

Další odpovědi
anonym

já osobně kupuji co se mi líbí bez ohledu jaká to je značka,kluci mají své oblíbené každý jinou jeden Adidas,druhý Pumu nebo Nike

Pepexxx

Ja represent a puma a nike a adidas

Martina S.

Diesel

martina1

V létě nosíme co se nám líbí a koupím klidně věc na tržnici.I značkové oblečení se šije v Číně a všechny pašované zakázky značkových firem nechytnou.Na zimu a hlavně na lyže kupuji věci buď v Alpine-pro nebo Hannah.Ještě jsem spokojená s Wolfem.Od nich kupuji věci hlavně pro děti a pro sebe.Věci se nesepírají,drží barvu a nežmolkují,ale pro chlapy musíte kouknout,jestli něco šijí.

dagry

Zkus se zeptat lidí co přišli díky povodni o všechno!! Ti mají určitě svoji značku. Jmenuje se: Sponzorské dary od dobrých lidí.

IvankaJB

Adidas,Puma,Ni­ke,Reebok,DC,Hor­sefeathers,Adi­o,
Tyhle značky patří k nejoblíbenějším sportovním značkám ;)