STUDENTKAEVA

Jaké zajimavosti víte o Vietnamu?

Doplňuji:
ALE já se neptám na domácí úkol,níbrž na zajímavosti které chci použít na oslavě narozenin kamarádky,která miluje Vietnam…

Nejlepší odpověď
quentos

miska25 – a zdroj…? Hanoi rozhodně není druhé největší město na světě, toto místo zaujímá Peking http://en.wiki­pedia.org/wiki/Wor­ld's_largest_cities

http://www.ce­lysvet.cz/nej­vetsi-mesta-sveta

Otázka zní jako domácí úkol, jestli si tazatelka myslí, že to nepoznáme, je na omylu. Domácí úkoly se zadávají, aby si je student vypracoval SÁM a tím se naučil samostatně pracovat.
Když jsme dělali úkoly my, nebyl ještě žádnej Google. Máte to stokrát snazší, tak co ještě chcete? Abychom to za vás vypracovali? To už je vrchol.

Další odpovědi
ivzez

StudentkoEvo,
myslím, že víš, k čemu domácí úkoly slouží,
že dokážeš vyhledávat v internetu,
a že tušíš, že rozhodující pro tvůj úspěch
nebudou naše zanlosti zajímavostí,
nýbrž tvé …

Kelt

Zajímavostí je to, že vietnamština používá latinku.

Mirdas

Já osobně jsem rodilý Čech a tak těžko odpovím, i když podle fotek z Vietnamu které jsem si vyhledal, musí tam být nádherná příroda.
Jednu radu bych přeci jenom měl.
Vyjděte před barák kde bydlíte a po pár metrech na rodilého Vietnamce určitě narazíte a zda ho slušně požádáte, určitě vám rád na vše odpoví.

anonym

V tom případě se ptáš ´špatně´ – ptej se na konkrétní věci.
😉
Ptej se třeba jak uspořádat oslavu pro obdivovatelku vietnamské kuchyně – na tabuli by neměl chybět dušený pes a alkohol s krví čerstvě zabitého hada (poněkud špatně se ti budou shánět suroviny).
😉

misak25

nachází se zde Národní park Cuc Phuong, domov kriticky ohrožených druhů gibonů i další vzácné zvěře.
Většina lidí ve Vietnamu jsou bez vyznání…
Druhé největší město na světe je právě ve Vietnamu – Hanoj.
Snad jsem ti pomohla :))
Doplňuji:
dekuji za opravu,Hanoi opravdu neni 2. nejvetsi mesto na svete :)

mosoj

Žijí tam Vietnamci které u nás rád přejíždí lobbista Janoušek.

Nerevarin

Vyrob jí vietnamky z pneumatik. Jako bonus jí můžeš do země nastražit pár booby traps.

anonym

Moje bývalá sousedka si vzala Větnamce, pak se rozvedli, ale i po rozvodu měla fotku jeho matky v obýváku na viditelném místě, kdyby prý dala fotku pryč, lepila by se na ni smůla 🙂
Doplňuji:
ne na tu matku, ale na tu moji sousedku by se lepila smůla..:-O))