Tyler Durden

Jaké spodní prádlo je nejlepší pro muže pod slimky (skinny) džíny?

I přiléhavé boxerky se mi vždycky na stehnech nahrnou. Máte něco osvědčeného? Dík.

Nejlepší odpověď
iceT

Hele, tanga se asi neshrnou...... Možná slipy, pokud je můžeš nosit, ty mají kratší nohavičky. Možná zkusit větší číslo těch boxerek.

Další odpovědi
Danina65

Já bych byla ještě stručnější.Na­ostro.Trochu problém s čistotou, ale když to nosí leckteré dámy…

zjentek

Neber pod ně nic, když v nich za mkaždou cenu musíš být jak v olačce! Posichruj to a namaluj si na sebe černý trenky, kdyby ti ty slimfitky někde ruply.

led

Ak sa boxerky na stehnách nahrnujú, máte zlú veľkosť.

Poznámka:
Možno sa vám rada iceT nezdá, ale mnoho slávnych hercov v akčných scénach a športovcov používa pod oblečenie mužské tangá, alebo jocksy, práve preto, že ich pri činnosti neobmedzujú.

StandaSan

Buď zkusit menší velikost a nebo zainvestovat a pořídit si prádlo se stříbrem, znáte? S tím se mi nic takového nikdy nestalo. Já ho třeba nakupuji tady – https://www.na­nosilver.cz/Spod­ni-pradlo/ – tak zkuste mrknout. Z obchodu jsem objednával už vícero zboží a vždycky jsem byl s nákupem i kvalitou zboží spokojen.

led

zjentek, nominácia za „vtip roku“