rendlicka

Jaké máte zkušenosti s přípravky OKG-family?

Odpovědi
ReHu

Žádné.
Mám své vyzkoušené a ověřené. Veškerá reklama je moooc drahá. Včetně internetové. A také si myslím, že kvalita reklamu nepotřebuje.

MacaM

Já i celá moje rodina je užíváme. Pomohly nám zbavit se atop. ekzému, migrén, upravily mi bolestivou a nepravidelnou MS, zhubla jsem nez diety a stresu, mému tatínkovi se snížily hodnoty cholesterolu, mamince pomohly od bolestí kolen, skoro denně používáme OK gel, který hojí různé řezné ranky, popáleniny, štípance, modřiny, akné, bradavice. Nyní díky „alfičce“ mé dcery rychle zvládly nachlazení, které se vždy rozjelo v kašel a velkou rýmu, nyní jsou po 5 dnech užívání zdravé. Na produkty nedám dopustit. Jsou 100% přírodní, bez chemie a vedl. účinků od české firmy O.K.G., s.r.o.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

aloevera5

Používám produkty Aloe Vera. Jelikož Aloe Vera je královnou všech rostlin a pomáhá opravdu úplně na všechno. Produkty od Aloe Vera využívá nejen moje rodina, ale i náš pejsek :o)

Mohu jen doporučit. Kdo jednou Aloe Vera vyzkouší, už nepoužije nic jiného.

http://aloeve­ra5.mypage.cz/