50centes

Jaké máte zkušenosti s NAŽEHLOVACÍ NÁŠIVKOU???

Odpovědi
hanulka11

dříve jsem ji nažehlovala dětem a stejně jsem ji v okrajích prošila na stroji

DeLanne

Pokud si chceš nažehlit nějakou značku, tak to prosím tě nedělej. Bude to ještě horší než před tím a všichni stejnak budou vědět jak si k tomu přišel (takže NE). Jinak pokud plánutak takéješ jinou nášivku NE, ano pro děti chápu ale pro starší? Kde je nějaký ten vkus? Takže zamítnuto :P

Natty*

Je docela v pohodě, pokud se řádně hodí k danému kousku oblečení! Ač je nažehlená, celkem vydrží, ale raději ji ještě při okrajích přišiju :)