kaolin

jake mate zkušenosti s lečbou atopickeho ekzemu u ruske lekařky reprezentujicí firmu ALAEL v Praze?

prosim o vyjadření jenom ty kteří ji znají osobně ti kteří se neudrží a přesto se budou snažit se radit mi co a jak ačkoliv tuhletu paní neznají hluboce IGNORUJI

Odpovědi
MacaM

Ahoj, můžeš mne ignorovat, ale má malá dcera atop. ekzém měla, a díky přírodním bylinným produktům české firmy je nyní zdravá. Pokud máš zájem, napíši Ti více. Marcela