with.love

jaké máte zkušenosti s látkovými sandály nebo spíž žabkami?

hledám nějaké sandály nebo žabky které by netlačily a dalo by se v nich chodit i jinde než jen po chodníku.ktasické sandály se mi nelíbí a tak jsem si našla něco jako žabky, ale jsou zezadu na gumičku. jsou látkové, měkčí podrážka, ne uplně guma, ad značky fila. máte zkušenosti s touto značkou či typem bot? neupadnou mi v horším terénu (okraj lesa, kamínky, ne nehodlám v nich podnikat tůry) nohy? :) děkuju :))

Odpovědi
anonym

když jsou boty otevřené, vždy do nich padaj kamínky, do města jsou fajn, tuhle značku jsem měla kdysi, nebyly špatný, ale ty žabky, to vepředu mě tlačí mezi prstama, žabky nemám ráda

JohankaDl

Žabky jsem nosila jenom tyhle http://www.eo­buv.cz/zabky-tommy-hilfiger-mona-8r-fw56818709-hibiscus-255.html a naprosto v pořádku :)