IvkaH

Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto eshopem www.zoot.cz ?

Odpovědi
Malvína

Za mě vše ok. Nakoupila jsem asi 3×.

JarkaHor

Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Kajolka

Já osobně tam nakupuju moc ráda. Nejvíc mi ale sedí oblečení přímo jejich značky https://www.zo­ot.cz/znacka/15107/zo­ot-original. To jsem si oblíbila fakt hodně, protože mi perfektně sedí, je pohodlné a kvalitní.