Stamina12

Jaké bojové sporty provozujete? Ti, kteří je neprovozujete, které se vám líbí nejvíce?

Původnío dotaz

Jaké bojové sporty provozujete a ti co neprovozujete, jaké se Vám líbí nejvíce?

Nejlepší odpověď
Kelt

Karate

Za prvé jsou ty sporty. Za druhé je tady malý výběr a chybí jiné.
Každý sport má v sobě něco pěkného a proto má příznivce.

Další odpovědi
Drap

Box

Nelíbí se mi žádný z uvedených. Anketa je chybně nastavená, chybí v ní jiná možnost.
Jako nový uživatel by bylo vhodné alespoň přečíst místní pravidla.

ReSet

Box

2k2o2s

Karate

Sutekh85

Box

nyjono

Stačí dát jako jednh z možností – jiné.
A … ne vše,co píšeš jsou bojové sporty.
Já volím tu nenabídnutou možnost, a ani to nenívbojový sport > Sorudo

http://www.so­rudo.cz/o-nas/

Stamina12

Příspěvek smazán administrátorem.

Admin2

Stamina12,

nehledejte chybu na jiných, ale na sobě. Víme, kolik možností lze nastavit, takže podle toho je třeba se zařídit.

Chováte se nevhodně. Věřím, že se to nebude příště opakovat.

Přečetla jste si jako nováček pravidla, kde je mimo jiné uvedené, jak se máte chovat, i když by to mělo být samozřejmé?