dust8

Která značka brambůrek či čipsů je vaše nejoblíbenější?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší jsou ty moje, domácí, pouze solené. Jinak si mezi značkami nevybírám. Jím pouze solené a nemám své vybrané oblíbence.

Další odpovědi
quentos

Žádná.

Kepler

Já si ty značky nějak nepamatuju, snad jen Strážnické nebo Bohemia. Ono je to na jedno brdo, až na ty příchutě. Ale všechny musí být jen mírně solené, z příchutí preferuji česnekové.

Mr. Marek

Žádná, ale když, tak Pringles.

Hufnágl

Které jsem miloval k pivu, byly ty, které se prodávaly hospodách. Dnes je sice vyrábějí, ale chutí jsou na úrovni Bohemia, tedy hnusné.

Emefej

Žádná, tyto laskominy mi nikdy nejely.

Dochy

Hobžovi česnekové.
Kdysi bývali takové ty bílé (polystyren 😉 ) ale ty už jsem dlouho neviděl. Já vím, nejsou to přímo brambůrky. A ty současné varianty jsou docela o ničem. Jo a teď jsem objevil ještě nějaké cizrnové a čočkové, tak ty jsou také zajímavé.

Arne1

Ta, kterou mám zrovna na stole. Problém je ale v tom, že většinou na stole žádné nejsou (přítelkyně tvrdí, že te nemůžeme kupovat neb jsem klustý)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Dochy. Kdysi bývaly krekry, které se musely doma hodit do oleje… a máš pravdu, že chutnaly jako polystyren, ne-li hůř.

Dochy

Kdysi ještě za dob Československé Socialistické Republiky byli k dostání a já je docela mohl. Hotové, už se nikam neházeli. Teď když koupím něco podobného je to většinou jen přesolenej hnus – kromě té soli bez chuti.