fix

Jaká sluchátka s mikrofonem vybrat ?

Jaká dobrá sluchátka by jste mi doporučili? Potřebuju je hlavně na telefonování přes skype, TS 3 atd.
Doplňuji:
Otázka poupravena

• Jaká má být zástrčka : 3.5 mm jack
• Jaká cenová kategorie by měla to být : do 2000 Kč
• Vzhled sluchátek : jakýkoliv
• Velikost sluchátek : ne moc velká, stačí tak akorát
• Jak jej chceš doručit : dobírkou
• Jakou preferuješ platbu : hotovostní
• Z jaké země preferuješ obchodníka : nezáleží

Odpovědi
anonym

Málo informací.
• Jaká má být zástrčka
• Jaká cenová kategorie by měla to být
• Vzhled sluchátek
• Velikost sluchátek
• Jak jej chceš doručit
• Jakou preferuješ platbu
• Z jaké země preferuješ obchodníka
Doplňuji:
Tak zde si můžeš vybrat, prohlídl jsem všechny a frekvenční rozpětí nemají špatné. Přikládám odkaz http://sluchat­ka.heureka.cz/f:1571:1­64055;3030:287526;6575:1­;p:500-2000;2002:386325/ taky nezapomeň číst recenze.

A jsou tam i nějaké sluchátka který mají mikrofon na kabelu – tudíž jsou převážně určeny pro mobilní zařízení. Tak že koukej jen na sluchátka který mají vyloženě mikrofón na sluchátku.

Agikiki9

Dobrý jsou logitech h150