Avatar uživatele
-KaTkA-

jaká kosmetika na akné?

s jakou kosmetikou (značkou,.. např. garnier, neutrogena…) máte dobré zkušenosti při léčbě akné a s jakou naopak špatné??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

více sexu a je po akné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

dobré jsou i přípravky od clearskinu,jak čistící voda tak mléko na ošetření pleti,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Nemůžu si pomoct, ale mně pomáhá úplně out věc – levandulovej olej, nakapat ho na navlhčenej vatovej tampon a potírat tím obličej. Pěkně čistí, dezinfikuje a zdá se mi, že i stahuje póry. Žádná drahá kosmetika se mi nikdy neosvědčila. Ale určitě to je invidivduální, někomu to sednout může…
A přes den používám Aknecolor – léčivá pasta, která je tónovaná, takže se dá nosit místo makeupu. Dá se to koupit v lékárně za snad 80 korun. Nevýhoda je, že jsou jen dva odstíny, hodně světlej a hodně tmavej – takže pokud se zrovna netrefíš do toho přirozenýho, musí se trošku míchat a zkoušet… ale mně vcelku pomohl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

POmohlo mi trochu Vichy, je to sice drahé a dá se to sehnat jen v lékárnách, ale o to to má podle mě větší účinek a mají celkem velký výběr podle typů pleti a rozsahu akné…ale nejvíce mi určitě pomohlo potírání pleti kolidním stříbrem, stříbro je známe již hodně dlouho staletí, pro své antibakteriální a antivirové schopnosti…vítě proč je voda v kostele, kterou se křtí a která je v té nádobce vždy čistá? Protože tyhle nádoby byly pokryté stříbrem…to samé, šlechta nebyla prakticky vůbec nemocná na chřipky apod, protože jedla ze stříbrných talířů stříbrnými příbory, pili ze stříbrných číší…takže působí jako velmí účinná dezinfekce…koloidní stříbro je nejúčinnější, když se pije a zaroveň s ním potíráte obličej…bakterie a viry budou mít jen mizivou šanci na to, aby vám mohly tvořit záněty a potíže…jak známo to bakterie dělají záněty pleti a jak se pokožka chce bránit, tak vypustí více mazu a ucpou se póry, což vede k akné…tešdy pokud váš problém není způsoben hormonálně, to by pak zabrala nejspíš antikoncepce, kterou by na to doporučil nejlépe gynekolog…snad Vám má odpověď pomůže

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Zkušenosti nemám žádné – tyhle problémy jsem bohudík nikdy neměla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenni

Používám – spíš používala jsem Vichy. Teď už naštěstí s akné tolik problémy nemám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, pokud mohu radit, tak osobně doporučuju kosmetiku https://www.i­uvenio.com. Je to česká kosmetika, kterou netestují na zvířatech. Mají vynikající produkty, určitě doporučuju.

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, koukala jsem na ni a je super. Taky jsem si ji koupila a vyhovuje mi moc. Navíc mají super vánoční balíčky :)

Avatar uživatele
Honzin8

Dobrý den, na iuvenio jsem se koukal. Rách manželce koupil kvalitní kosmetiku. Je ale hodně háklivá, tak sám moc vybírat nechci. Můžete doporučit, co koupit, co vybrat? Děkuji.

Avatar uživatele
Lurenka

Hele, ta kosmetika je super. Sama mám fakt hodně problemackou pleť a ta kosmetika iuvenio mi vyhovuje. Ale klidně si jim napiš o vzorečky, ať manželka zkusí a podle toho, ať si pak vybere.

Avatar uživatele
Drahuška999

Ahoj, jestli ti mohu doporučit velice zajímavou kosmetiku, tak je to třeba mnou využíváná – https://www.hackni-svuj-zivot.cz/zdra­vi/bioadaptiv­ni-kosmetika/ bioadaptivní kosmetika z těch to stránet. Jejich kosmetika je prý schopna se přizpůsobovat jakékoliv pleti. Já bohužel mám pleť pouze jednu a na moji to funguje, takže určitě doporučuji tuto 🙂 Měj se hezky.

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Ahoj, mě se ted na akné osvědčil tento krém z konopí: https://www.al­pik.cz/cannaderm-aknea-osetrujici-krem-75-g/

před 2233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Také jsem hledala doporučení na konopný krém na akné. Tak já to girl7 zkusím asi taky koupit.
Jinak se dívám na ten Eshop Alpík, nemáš tam zkušenosti i s tím likvidátorem pachu Alp, prosím? Máme doma postarší kočku, tak bych potřebovala trošku ten zápach (hlavně ráno) nějak eliminovat.

před 2214 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
girl7

Jj máme doma taky, ne na zvířata, ale jen tak do domácnosti. A je fakt dobrej.

před 2205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Ano? Tak to já ho zkusím přiobjednat teda a vyzkoušet :) Tak děkuju hele Ello

před 2197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lizaa

Je eshop Alpík znám :)
Ten ten krém z konopí zkusím objednat.

před 2221 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek