-KaTkA-

jaká kosmetika na akné?

s jakou kosmetikou (značkou,.. např. garnier, neutrogena…) máte dobré zkušenosti při léčbě akné a s jakou naopak špatné??

Nejlepší odpověď
Miroslavst

více sexu a je po akné.

Další odpovědi
anonym

dobré jsou i přípravky od clearskinu,jak čistící voda tak mléko na ošetření pleti,

Terryle

Nemůžu si pomoct, ale mně pomáhá úplně out věc – levandulovej olej, nakapat ho na navlhčenej vatovej tampon a potírat tím obličej. Pěkně čistí, dezinfikuje a zdá se mi, že i stahuje póry. Žádná drahá kosmetika se mi nikdy neosvědčila. Ale určitě to je invidivduální, někomu to sednout může…
A přes den používám Aknecolor – léčivá pasta, která je tónovaná, takže se dá nosit místo makeupu. Dá se to koupit v lékárně za snad 80 korun. Nevýhoda je, že jsou jen dva odstíny, hodně světlej a hodně tmavej – takže pokud se zrovna netrefíš do toho přirozenýho, musí se trošku míchat a zkoušet… ale mně vcelku pomohl.

bigbít

POmohlo mi trochu Vichy, je to sice drahé a dá se to sehnat jen v lékárnách, ale o to to má podle mě větší účinek a mají celkem velký výběr podle typů pleti a rozsahu akné…ale nejvíce mi určitě pomohlo potírání pleti kolidním stříbrem, stříbro je známe již hodně dlouho staletí, pro své antibakteriální a antivirové schopnosti…vítě proč je voda v kostele, kterou se křtí a která je v té nádobce vždy čistá? Protože tyhle nádoby byly pokryté stříbrem…to samé, šlechta nebyla prakticky vůbec nemocná na chřipky apod, protože jedla ze stříbrných talířů stříbrnými příbory, pili ze stříbrných číší…takže působí jako velmí účinná dezinfekce…koloidní stříbro je nejúčinnější, když se pije a zaroveň s ním potíráte obličej…bakterie a viry budou mít jen mizivou šanci na to, aby vám mohly tvořit záněty a potíže…jak známo to bakterie dělají záněty pleti a jak se pokožka chce bránit, tak vypustí více mazu a ucpou se póry, což vede k akné…tešdy pokud váš problém není způsoben hormonálně, to by pak zabrala nejspíš antikoncepce, kterou by na to doporučil nejlépe gynekolog…snad Vám má odpověď pomůže

GM

Zkušenosti nemám žádné – tyhle problémy jsem bohudík nikdy neměla.

lenni

Používám – spíš používala jsem Vichy. Teď už naštěstí s akné tolik problémy nemám.

GabulkaA

Ahoj, pokud mohu radit, tak osobně doporučuju kosmetiku https://www.i­uvenio.com. Je to česká kosmetika, kterou netestují na zvířatech. Mají vynikající produkty, určitě doporučuju.

Kajolka

Ahoj, koukala jsem na ni a je super. Taky jsem si ji koupila a vyhovuje mi moc. Navíc mají super vánoční balíčky :)

Honzin8

Dobrý den, na iuvenio jsem se koukal. Rách manželce koupil kvalitní kosmetiku. Je ale hodně háklivá, tak sám moc vybírat nechci. Můžete doporučit, co koupit, co vybrat? Děkuji.

Lurenka

Hele, ta kosmetika je super. Sama mám fakt hodně problemackou pleť a ta kosmetika iuvenio mi vyhovuje. Ale klidně si jim napiš o vzorečky, ať manželka zkusí a podle toho, ať si pak vybere.

Drahuška999

Ahoj, jestli ti mohu doporučit velice zajímavou kosmetiku, tak je to třeba mnou využíváná – https://www.hackni-svuj-zivot.cz/zdra­vi/bioadaptiv­ni-kosmetika/ bioadaptivní kosmetika z těch to stránet. Jejich kosmetika je prý schopna se přizpůsobovat jakékoliv pleti. Já bohužel mám pleť pouze jednu a na moji to funguje, takže určitě doporučuji tuto 🙂 Měj se hezky.

girl7

Ahoj, mě se ted na akné osvědčil tento krém z konopí: https://www.al­pik.cz/cannaderm-aknea-osetrujici-krem-75-g/

Ella2

Také jsem hledala doporučení na konopný krém na akné. Tak já to girl7 zkusím asi taky koupit.
Jinak se dívám na ten Eshop Alpík, nemáš tam zkušenosti i s tím likvidátorem pachu Alp, prosím? Máme doma postarší kočku, tak bych potřebovala trošku ten zápach (hlavně ráno) nějak eliminovat.

girl7

Jj máme doma taky, ne na zvířata, ale jen tak do domácnosti. A je fakt dobrej.

Ella2

Ano? Tak to já ho zkusím přiobjednat teda a vyzkoušet :) Tak děkuju hele Ello

Lizaa

Je eshop Alpík znám :)
Ten ten krém z konopí zkusím objednat.