dohnalka79

Prosím mám problém s akné a černymi tečkami

Mám téměř půl roku problém se shoršením pleti,navštěvuji lékařskou kosmetičku,ne­pomáhají drahé krémy,gely,pě­ny,nic. V mém věku 32 let mám docela rozjete akné na oblasti pod krkem a kolem brady a k tomu černé tečky komedomy.prosím poraďte jakoukoliv léčbu.HA užívám asi měsíc Bonadea

Odpovědi
hanny 2

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/akne-z-pohledu-celostni-mediciny.htm

anonym

Všechno léčím heřmánkem, dám si do malýho kastrůlku vodu, hrst heřmánku, nechám projít varem, vezmu ručník a přiklopím si hlavu, obličej přímo nad nádobu,přikryju se ručníkem a dusím se v tom tak asi deset minut, pak si ten ručník dám přes tvář, aby neměla pleť šok a až to trochu vychladne, vezmu si papírové kapesníčky a jemně vymačkávám, co nejde, tak nejde ale výsledek je vždy dobrý, těch černých teček se zbavím, o to jde, a pak te odvar z heřmánku můžeš zcedit a mýt si obličej jen tím, žádnou vodou, ale jen tím heřmánkovým odvarem, den,dva, pak udělej čerstvý!!

Pauka9

Slyšela jsem velkou chválu na konopnou kosmetiku proti akné, ale sama s ní zkušenosti nemám.
Ale jinak tady je celkem pěkný článek (přečti si i komentáře, zajímavé typy)

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/jak-vylecit-akne-a-neznicit-si-plet.html