svitil

Jaká je standardní doba doručení zásilky ze Švédska do Česka?

Zdravím,
chci se zeptat.
Nechal si někdo z Vás poslat zásilku ze Švédska do Česka? Pokud ano, jak dlouho jste na ni čekali? Na internetu se píše, že doba zásilky je zhruba 6 pracovních dnů standardním způsobem dopravy. Ale nevím.

Děkuji za odpověď.
S pozdravem,
Svítil.

Nejlepší odpověď
Ametyst

6 pracovních dní je ok, ale o vánocích. Ze Švédska chodí balíky i za 4 dny.Horší bylo poslat balík do Anglie, protože ve Francii se kompletně stávkovalo a balík se zdržel ve Francii 3 dny!

Další odpovědi
Malvína

Zdravím, pane Svítil. Mám dojem, že 6 pracovních dnů opravdu sedí. Mně přišla těsně před Vánoci zásilka z Anglie během 5 pracovních dnů. Bylo to před svátky, takže balíků chodilo hodně. Předpokládejte s doručením tak, jak vám sdělil obchod.