Lukas27

Jaká je situace na Kubě? Kolik času ještě je na to se tam podívat, než se Kuba změní vlivem USA, jak se spekuluje?

Odpovědi
elkon

Kuba bude pořád Kuba, to co je tam k vidění, bude stále.

anonym

Jistě už se tam jen tak znovu neobjevi ruské rakety, ale na ty se můžeš jet podívat východní cestou, za chvíli nebudeš muset dal než na Ukrajinu.

Ametyst

Kuba je v pohodě. Jezdí tam elektromobily i koňské povozy, dělají hodně pro turisty. Moc příjemná země.

Kryšpín

Jo Kuba, ale kubánky a jejich aktivita při milostných hrátkách kam se hrabe běloška.