anonym

Jaká je kosmetika Mary Kay?

Zdravím, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s kosmetikou Mary Kay. Plánuji si od tohoto výrobce objednat parfém a zajímalo by mě, jestli vydrží na těle. Mám s tímto špatné zkušenosti u parfémů značky Avon. Za jakoukoliv informaci budu vděčná. Děkuji za odpověďi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4134 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
Mandarinka

Parfém na těle jistě vydrží, mají pěkné vůně, ale já osobně používám parfémy B.U. a Puma ty jsou skvělé. Jinak klasická kosmetika Mary Kay mi moc nevyhovuje. Pleť se docela zhoršila při jejím užívání doporučuji Artistry. Ta má výborné výsledky a je čtvrtá nejlepší na světovém trhu. A cenově perfektně přiměřená výsledku.

0 Nominace Nahlásit

Fridolinek

Osobně nedoporučuji...byla jsem na několika setkáních, kdy lákali nové lidi ke spolupráci a vůbec se mi nelíbil přístup a výrobky mi přijdou drahé a především nesplnili mé očekávání. Volila bych raději jinou značku, třeba právě Adidas. Měla jsem i parfém Enigma od Oriflame a ten mi vydržel celý večer a cítila jsem ho i ráno...

0 Nominace Nahlásit

Dandi

mary kay má určitě kvalitní parfémy :)

0 Nominace Nahlásit

Beatkaa

Mary Kay je jistě kvalitnější než avon, parfémy vydrží na těle dlouho. Ale jednou jsem se značkou Mary Kay nechala nalíčit na ples a po 2 hodinách jsem neměla na obličeji nic jiného než trochu řasenky a ze stínu zbylo opravdu hodně málo

0 Nominace Nahlásit

alenka901

drahé a né moc kvalitní

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek